HAKKIMIZDA

© Digital Peax OÜ. Tüm hakları saklıdır.

Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551, Estonya
Kayıt No: EE14320659
VAT EE102001457

destek@oyunalindir.com
+90 553 436 1839

Oyunalindir.com bir Digital Peax ürünüdür. Web teknolojileri ve dijital pazarlama alanında uzmanlaşmış bir girişim olan Digital Peax, kurucu üyelerinin tutkusu olan bilgisayar/konsol oyunlarını Türkiye'de daha erişilebilir hale getirme misyonu ile 2017 yılında Oyunalindir.com'u hayata geçirmiştir.

Size sunduğumuz bu alışveriş hizmetinde müşteri memnuniyeti odaklı, hızlı ve güvenilir olmak en temel hedefimizi oluşturmaktadır. Ayrıca kolay ulaşılabilir, müşteri ile anlık iletişime açık çalışma sistemimizle sizlere daha güvenli bir alışveriş deneyimi sunmayı istemekteyiz. Bu süreçte elbette sizden gelecek geri bildirimler de bize en büyük yardımı sağlayacaktır.

Amacımız her gün büyüyen ve gelişen oyun dünyasını sizinle buluşturmak ve çalışmalarımızı son teknoloji ile harmanlayıp, oyun sektöründe yeni başarılara imza atmaktır.

Bilgisayar/konsol oyunlaro, oyun aksesuarları ve e-pin'lere eşsiz fiyat avantajları ile sitemiz üzerinden ulaşabilir, satış öncesi ve sonrasında sağladığımız benzersiz destek ve kaliteli hizmetten siz de hemen yararlanabilirsiniz.

Hepinize keyifli oyunlar dileriz...

Digital Peax